Zadzwoń: 695 938 094 lub 505 345 509

Oferta

W Medical Hair & Esthetic świadczymy usługi z zakresu transplantacji włosów, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, trychologii, neurologii, dermatologii, okulistyki, laryngologii, ginekologii i ginekologii estetycznej, radiologii, alergologii i radioterapii.

Chirurgia plastyczna

Wiodącym celem zabiegów plastycznych jest korekta niedoskonałości ciała – wrodzonych bądź nabytych. Często wystarczy tylko mała zmiana, aby uzyskać satysfakcjonujący wygląd, który jest kluczem do samoakceptacji i dobrego samopoczucia.

Zobacz

Laryngologia

Zabiegi laryngologiczne często kojarzą nam się ze skomplikowanymi operacjami i wielodniowym pobytem w szpitalu. Niewielu pacjentów jest świadomych, że nowoczesne techniki i specjalnie przystosowane do nich narzędzia pozwalają na pozbycie się wielu uciążliwych dolegliwości podczas małoinwazyjnych zabiegów, po których można wrócić do normalnego funkcjonowania już następnego dnia.

Zobacz

Chirurgia naczyniowa i flebologia

W Naszych Klinikach wykonujemy zabiegi chirurgii naczyniowej, które polegają na operacyjnym leczeniu chorób naczyń krwionośnych i limfatycznych. Ponadto oferujemy pomoc lekarza flebologa oraz najnowsze metody leczenia schorzeń układu żylnego.

Zobacz

Urologia

Zobacz

Chirurgia onkologiczna i radioterapia

Chirurgia onkologiczna oraz radioterapia to podstawowe procedury medyczne w onkologii, które stosuje się do leczenia pacjentów chorych na nowotwory złośliwe oraz łagodzenia bólu związanego z zaawansowanym procesem nowotworowym.

Zobacz

Medycyna estetyczna

W klinikach Medical Hair & Esthetic możecie Państwo skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej. Naszym celem jest zapewnienie poczucia piękna i komfortu pacjentkom i pacjentom poprzez bezpieczne i zindywidualizowane usługi medycyny estetycznej wykonywane na najwyższym poziomie.

Zobacz

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów to jedyna skuteczna metoda, dająca długotrwałe efekty w przypadku łysienia androgenowego. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzą dla prawidłowego przeprowadzenia takiego zabiegu.

Zobacz

Trychologia

Trychologia to dziedzina nauki o chorobach skóry głowy i włosów, a jej celem jest diagnozowanie i leczenie chorób owłosionej skóry głowy. Trycholog to paramedyczny specjalista, który przy współpracy z dermatologiem, ginekologiem, endokrynologiem etc. zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry i włosów.

Zobacz

Dermatologia

Dermatolog specjalizuje się w leczeniu, diagnozowaniu i profilaktyce chorób skóry, włosów i paznokci. Jeśli masz problemy ze zmianami skórnymi lub przebarwieniami, zalecamy skonsultowanie się z ekspertami Kliniki Medical Hair&Esthetic. Nasi profesjonaliści mogą pomóc Ci w diagnozie i leczeniu tych problemów oraz zapewnić porady dotyczące profilaktyki. Niezwłoczna opieka dermatologiczna może przynieść ulgę i poprawić zdrowie Twojej skóry, włosów i paznokci.

Zobacz